HSK Staré Brno - TJ Blue Sharks Brno 9:2

26.03.2011 12:25

Třetiny: 5:0, 2:2, 2:0

Střely: 38:18

Branky:

• Ríša - nepříliš rázná střela po zemi skoro od půlky prošla chumlem hráčů a nakonec i mezi nohama brankáře HSK (7:1)
  • Zbyšek - pěknou Františkovu přihrávku trefil Zbyšek z brankoviště do prázdné branky (8:2)

A já nic moc psát nebudu. Po třech minutách to bylo 3:0 a bylo po zápase. První třetina byla dost vlažná (ano, tak tři góly jsem mohl mít) a s ohledem na další zápasy bysme si z ní měli vzít ponaučení a začínat hrát opravdu od první sekundy. To, že se Starým Brnem prohráváme je sice pravda, ale nikde není psaný, že to jednou nemůže vyjít. Jak to, že s že s Flyersama, Eaglama nebo Třebíčí dokážem hrát vyrovnaný zápasy (někdy) a s HSK to vždycky tak zmastíme?

Diskusní téma: HSK Staré Brno - TJ Blue Sharks Brno 9:2